Dobrovolná hasičina není koníček, je to poslání. A kdo je jednou dobrovolným hasičem celým svým srdcem, ten jím zůstane až do své smrti.

referent@sdhkolodeje.cz

K Dubči 178/11 , Praha Koloděje 19016

Ocenění členů JSDH

Ocenění členů JSDH Praha Koloděje za mimořádné nasazení při pandemii COVID19.

Dne 30.12.2020 proběhlo předání ocenění členům JSDH Praha Koloděje, jako poděkování za nasazení při pohotovostech v roce 2020 a při boji s pandémií COVID19.
Z rukou místostarosty část členů jednotky převzala pamětní medaili “ Za mimořádné nasazení při pandemii COVID19″.

Za rok 2020 jsme měli celkem 71 událostí: z toho 16x pohotovost 24h na vlastní zbrojnici ( v souvislosti se zajištěním plošného pokrytí požární ochrany na území hl.m.Prahy , 4x dopravní nehoda, 12x požár, 37x technická pomoc, 1x planý poplach a 1x ostatní pomoc.

Oceněni byli:

Vystavěl Petr st. – velitel jednotky, Vystavěl Petr ml. – strojník, hasič, Koutný Martin – technik, hasič, Dostál Jiří – hasič, Dobiášovský Petr – hasič, Vystavěl Luboš – hasič, Brach Petr – hasič

Díky všem pánové, skvělá práce v roce 2020.