Dobrovolná hasičina není koníček, je to poslání. A kdo je jednou dobrovolným hasičem celým svým srdcem, ten jím zůstane až do své smrti.

referent@sdhkolodeje.cz

K Dubči 178/11 , Praha Koloděje 19016

Hasiči Praha Koloděje obnovují práci s mládeží

Sbor dobrovolných hasičů v Praze Kolodějích zve všechny chlapce a dívky do obnoveného Kolektivu mladých hasičů. Při našich setkáních se budeme věnovat všemu, co děti o hasičích vědí i nevědí a odkryjeme s nimi tak mnohá poznání. Při naší činnosti si budou osvojovat základy první pomoci a chování při mimořádných situacích. Během našich schůzek se děti seznámí s hasičskou technikou na stanici. Nebudou chybět ani výlety do zajímavých míst a hasičská soustředění.

U nás vaše děti najdou to nejcennější – opravdové kamarády. Své místo bude mít u nás opravdu každý!

Kolektiv mladých hasičů je vhodný i pro děti z okolních obcí.

POSIL NAŠE ŘADY A STAŇ SE I TY MLADÝM HASIČEM!

Kolektiv mladých hasičů bude probíhat každý čtvrtek od 16 do 18 hodin v hasičské zbrojnici JSDH Praha Koloděje.

Adresa: K Dubči 178/11, 190 16, Praha-Koloděje

Poprvé se sejdeme ve čtvrtek 30. září 2021

Kolektiv mladých hasičů organizují členové JSDH Praha-Koloděje – kvalifikovaní vedoucí mládeže.

Pokud by vaše děti měly zájem o členství, navštivte nás každý čtvrtek na zbrojnici od 16 hodin nebo nás kontaktujte na emailu: mladez@sdhkolodeje.cz, web: https://sdhkolodeje.cz/